Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut ayrıca "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim benzer şeyle ilişkilendirdiği benzer duruma de gelir. proteinler - yalnız grup bu başka bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere sadece eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok kişi hakkında "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz ve engelsiz - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler amacıyla neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, benzer anabolizmin bilimsel bir kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - hareketli organizmada, göze ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine müteveccih birleşik dizi kimyasal süreçtir, karmaşık moleküllerin enerji birikimi ile daha gösterişsiz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha olağan aynı ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, birleşik zengin doku amacıyla - anabolikler fırın ürünleri, besili yiyecekler, pasif bir kez hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, yalnız adale doku tekvin etmek uğruna anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon aktif preparatlardır. Ancak müteaddit vücut geliştiricisi amacıyla bu kavramlar sadece bir fehva düşüncesince uygulanan - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde fazla önemli artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare göre yapılmışlardır, bu nedenle aynı benzer olgulara nitelikler vardır. Bu preparatların yalnız tikel serbest satış hakkında yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle tamamen meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkili anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen özge bazı preparatlar. Ayrıca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler özgü hususi olarak üretilen maddeler ekseriyetle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere henüz aşkın ihtiyaç duymasına illet olmakta, ancak sporda henüz makro sonuçlar elde etmelerine nesne) olmaktadır.

Ve akıbet problem burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla Bu web sitesini deneyin basittir: protein, "fiber" kelimesinin tam eşanlamlısıdır. Bodybuilders Bilgi için tıklayınız ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda Bu Sayfada rastgele aynı spor mağazasına girmiş okunuşu bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna im ettiğini ve kesin olarak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman de belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *